| guarantee reliabilty

powrót

Systemy zabezpieczeń / serwis

Serwis

Firma SAE prowadzi serwis wszystkich urządzeń jakie dostarcza na rynek Polski. Nasz zespół inżynierów serwisu przeszkolonych przez producentów urządzeń na co dzień zajmuje się serwisowaniem kilkuset urządzeń rentgenowskich, kilkuset bramkowych wykrywaczy metali, kilku tysięcy ręcznych wykrywaczy metali. Serwisujemy urządzenia rentgenowskie do skanowania pojazdów i kontenerów oraz  urządzenia do wykrywania śladowych ilości materiałów wybuchowych i EDS. Serwisujemy sieci funkcjonalne spinające wykrywacze metali bądź ETD. Staramy się pomóc naszym odbiorcom niezależnie od tego kiedy urządzenia zostały dostarczone na polski rynek i jakiego typu usterki zostały zdiagnozowane.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia PAA upoważniające do instalowania, uruchamiania i serwisowania urządzeń wykorzystujących promieniowanie rentgenowskie.
W związku z rozszerzaniem asortymentu oferowanych urządzeń SAE poszukuje otwartych, kreatywnych, entuzjastycznych osób do pracy w serwisie urządzeń bezpieczeństwa. Poszukujemy kandydatów z wykształceniem średnim lub wyższym technicznym, dobrą znajomością języka angielskiego, umiejętnością podejmowania samodzielnych decyzji i chęcią pracy z urządzeniami najnowszych technologii. 

W sprawach serwisowych prosimy o kontakt:

e-mail: info@sae.com.pl
tel: 22 853 86 01