| guarantee reliabilty

powrót

Systemy zabezpieczeń / serwis

Leidos QS H150E

QS H150E
H150E to przenośny detektor materiałów wybuchowych i narkotyków, szybko wykrywający i identyfikujący śladowe ilości szeregu różnych wojskowych i komercyjnych materiałów wybuchowych oraz materiałów domowej roboty i również narkotyków.
Wykrywacz H150E dysponuje takimi samymi doskonałymi parametrami detekcyjnymi jak szeroko stosowany stacjonarny wykrywacz QS-B220. Przystosowany do pracy sieciowej, model H150E charakteryzuje się łatwością użytkowania i posiada duży, czytelny w świetle dziennym kolorowy ekran dotykowy (4,3"), który ułatwia dostęp do i korzystanie z,  funkcji spektrogramu, zarządzania i diagnostyki. Unowocześniony interfejs, wykorzystujący ikony, z którymi użytkownicy są już zaznajomieni, pozwala na nieskomplikowane i intuicyjne poruszanie się po menu sterowania wykrywacza.
Algorytm detekcji w czasie rzeczywistym szybko przetwarza wyniki kontroli, alarmując operatora (sygnałem wizualnym i dźwiękowym) już w momencie wykrycia zagrożenia. Dzięki właściwości szybkiego czyszczenia układu oraz innym funkcjom minimalizującym stopień jego skażenia,  wykrywacz w ciągu kilku sekund osiąga gotowość do przyjęcia kolejnej próbki, nawet jeżeli poprzednia faktycznie zawierała groźny materiał. 

Do pobrania

Karta Katalogowa