| guarantee reliabilty

powrót

Systemy zabezpieczeń / serwis

Leidos B220HT; certyfikowany przez ECAC CEP

B220HT
B220 HT łączy w sobie najnowszą technologię spektrometrii mobilności jonów, niedoścignioną łatwość eksploatacji oraz niski współczynnik fałszywych alarmów, co stawia to urządzenie na wiodącej pozycji w branży. Równoczesne wykrywanie materiałów wybuchowych i narkotyków trwa zaledwie sekundy.
B220 HT jest pierwszym urządzeniem ETD przystosowanym do pobierania próbek z osób kontrolowanych i idealnie nadaje się do zastosowania w lokalizacjach o dużym natężeniu ruchu pieszego. Opatentowany system Dynamic Cleaning™, wykorzystany w urządzeniu, gwarantuje optymalne działanie i odporność na zanieczyszczenia występujące przy pobieraniu próbki z rąk. Automatyczny wewnętrzny układ kalibracji inCal nie wykorzystuje żadnych materiałów eksploatacyjnych ani nie wymaga żadnych czynności ze strony operatora systemu, więc kontrolerzy mogą skupić się na bezpieczeństwie.
Koszty i niedogodności związane z występowaniem fałszywych alarmów są zdecydowanie zredukowane. Współczynnik fałszywych alarmów FAR, cechujący B220 HT, jest o ponad 80% niższy od poziomu wymaganego przez organy certyfikujące. Standardowe procedury konserwacji są w pełni zautomatyzowane, a dopanty i kalibranty  o długiej żywotności zachowują funkcjonalność przez lata, bez konieczności ich wymiany.

Do pobrania

Karta Katalogowa